Witam Cię na mojej stronie.
Jeśli to czytasz to znaczy, że jesteś w poszukiwaniu sposobu na pracę ze sobą.
Sprawdź czy jestem nam po drodze. 

 

Jestem psychoterapeutką gestalt w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia w Warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt, socjologiem medycyny, z wykształcenia również pielęgniarką.

Od 10 lat pracuję z drugim człowiekiem towarzysząc mu w procesie zdrowienia.
Swoje doświadczenie zdobywałam na Oddziale chorób afektywnych CSK w Łodzi, Oddziale młodzieżowym Szpitala Psychiatrycznego im. J. Babińskiego w Łodzi, a także z małymi pacjentami Oddziału psychiatrii dziecięcej.
Od dwóch lat razem z mężem prowadzę wyjazdy odosobnieniowe, warsztaty medytacyjne oraz wyjazdy rozwoju duchowego do amazońskiej dżungli w Peru.
Swoją pracę regularnie poddaje superwizji.

W swojej pracy oprócz rozmowy korzystam z różnych form pracy m.in.: pracy z ciałem, oddechem, medytacją.
Jeśli jest potrzeba korzystam również z narzędzi totalnej biologii. 

 

Życie jest Tu i Teraz!!!

Moje wartości w pracy z drugim Człowiekiem.

Psychoterapia dla mnie to przede wszystkim spotkanie dwóch czujących Istot, to relacja, dzięki której klient/ka ma możliwość poszerzać swoją samoświadomość i wzmacniać swoje poczucie sprawczości. Proces terapii to podróż w głąb siebie, w pierwszym etapie, aby zobaczyć kim nie jesteś, co nie należy do Ciebie i co Ci szkodzi. A moją intencją jest wsparcie Ciebie w tym samopoznaniu i odnalezieniu przez Ciebie autorskiego planu na życie. To co jest mi bliskie to praca na zasobach klienta/ki. Wiem, że każdy Człowiek posiada wewnętrzną Moc do zmiany i kreacji swojego życia na własnych zasadach. Na drugiego człowieka patrzę jako na całość składającą się z ducha, umysłu, a także ciała. To holistyczne podejście pozwala na szybszą i skuteczniejszą zmianę. W swojej pracy oprócz rozmowy terapeutycznej wykorzystuję techniki pracy z ciałem, oddechem, a także mindfulness.

Sesje indywidualne

Dla każdego kto ma potrzebę rozwoju i odkrywania swojego potencjału, a także dla osób, które czują, że utknęły w jakimś miejscu swojego życia i potrzebują wsparcia, aby ruszyć dalej. Dla osób borykającymi się z trudnościami: • w kontaktach z innymi, • z nawiązywaniem bliskiej relacji, • depresją, długotrwałym poczuciem smutku, • obniżeniem własnej wartości, • poczuciem samotności, • po stracie (w żałobie), • w radzeniu sobie z dolegliwościami fizycznymi, a także z problemami wynikającymi z: zaburzeń osobowości i zaburzeń lękowych.

Konsultacje psychobiologii

Wierzę, że nasze ciało niczym papierek lakmusowy pokazuje nam

Indywidualne sesje oddechowe

Praca z oddechem jest jedną z bardzo skutecznych metod terapeutycznych. Dzięki pobudzeniu układu nerwowego w miarę trwania sesji uwidaczniają się obecne w ciele napięcia, co daje możliwość ich rozładowania. W konsekwencji dokonuje się uwolnienie zablokowanych w przeszłości emocji. Jeśli chcesz być bardziej świadomy/a swojego ciała i sygnałów jakie wysyła do Ciebie, sesje są dla CIebie.

Terapia krótkoterminowa

Jest to cykl spotkań (z reguły 2-6 miesięcy) podczas, których z moją pomocą zajmiesz się konkretnym problemem z którym przyjdziesz. Terapia krótkoterminowa służy rozwiązaniu Twojego problemu lub znalezieniu nowych sposobów na radzenie sobie z nim.

Może być wyjściową do podjęcia przez Ciebie pracy długoterminowej.

W czym mogę Ci pomóc?

Scroll to Top